Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam úgy fogzik, hogy...

Kisfiam úgy fogzik, hogy visít tőle, aludni se tud, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van itthon nurofen, chamomilla 15ch, dentinox. Mi a jó adagolás? Melyiket használjam? Nurofennel nem ártok, ha ez egy gyógyszer, nem szokik hozzá?
2009. máj. 16. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dentinoxal kenheted, a gyógyszertáros szerint napi 3szor szabad, mert zsibbaszt, d ha 4-5 ször kensz az inyére, miközben átmasszirozod , semmi baja sem lesz. A homeo kicsit lenyugtatja, ha hat neki. Nekünk nagyon jó volt. Akár 1-2 óránként is adhatsz 5 golyót pici vizben feloldva. Én ha nagyon nyügös volt a fogzástól, napi 4 szer adtam, előtte és utána fél óráig enni/inni nem lehet! Ha már semmi nem segit, adhatod a panadol baby szirupot vagy a kicsit erősebb nurofent, kinek mi hat. De mivel ez gyógyszer , pár napnál tovább nem adnám, napi 2 adagnál többet sem nagyon kéne. Van homeos kup is, Viburcol kup, az is lehet hatásos éjjelre. Jajjj, szegénykém!!
2009. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előző hozzászólóhoz, én ha ennyire sír, én adnék neki Nurofen kúpot, hogy ne szenvedjen. Nem lesz tőle semmi baja, nekem fontosabb lenne, hogy ne fájjon neki. Mi egyébként a homeos kúpot használtuk éjszaka, nappal chamomilla. De ha ennyire fáj édeskémnek, akkor adj valami erősebbet.
2009. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző hozzászaólásokkal,csak annyit mondanék,hogy a chamomilla 15 ch-ból csak egyszer adj neki naponta! a ch5-ből lehet adni óránként, a ch9-ből pedig naponta 2x
2009. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a viburcol vált be. Homeo és nem ártasz vele a picinek.
2009. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!