Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti sokszor vagytok fáradtak...

Ti sokszor vagytok fáradtak elindulni babakocsis sétára 1 vagy 2 gyerkőccel? Hogy indultok el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, h sok ruha mire felöltözünk, babakocsi cipelés, lehet a gyerek el kezd sírni, hisztizni.
2011. dec. 9. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen! Minden reggel így indulunk oviba és minden délben (bár akkor csak 1 gyereket kell itthon öltöztetni) mikor megyünk a "nagyért" oviba.

A reggelek azok szörnyűek. Nem szeret oviba menni, így nem működik együtt. És szépen fejeztem ki magam. A kicsi pedig álmos.

Délben amikor a kicsi már szeretne aludni, akkor kell indulni. Ha tetszik, ha nem. A sírás , hiszti már elmegy a fülem mellett. A kergetőzés (naggyal)a kemény. Vagy most télen, tuti mikor végre mindenki felöltözött akkor kakil be a kicsi. És vissza minden.

De majd visszasírjuk mi még ezt az időszakot, gyors telik az idő, hamar megnőnek.

2011. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak mi indulunk nehezen.:)
2011. dec. 9. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne is kérdezd...

1 évesek lesznek az ikerfiaim, ezer év, mire összekészülődök velük a sétához. Hogy pár ruhadarabot megspóroljak, bundazsákba rakom őket, s időtől függően rakok rájuk még plédeket, szélvédőt. De persze így sem piskóta az öltözködés, mire felöltöztetem az amúgy öltözködni utáló, feszítő, ellenálló srácokat, addigra tutira betojik egyik vagy másik, ruha le, peluscsere kapkodva, hogy tesó be ne melegedjen, stb. Ismerős a sztori sokaknak, ugye? :) Családi ház második szintén vannak a szobák, onnan egyesével lecipelem őket a földszintre a babakocsihoz, utána még visszarohanok a teáért, pelusért, pénztárcámért, nem tom miért, végül kapkodva magamra is kanyarítok valami ruhát, persze alulöltözök, mert addigra le vagyok izzadva, és azt hiszem, elég lesz annyi réteg, ami rajtam van... szóval igen, mire elindulunk, én magam totál lefáradok, és hazaérve annak örülök, hogy már megvolt ez a napi tortúra.

2011. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az öltözésprocedúra nekem is a halálom. :-) Nyáron semmi gond, rájuk húzok egy pólót, rövidnacit és hajrá, de ilyenkor... Nekem a nagyobb már hároméves, oviba jár, mire reggel a két gyereket (a kicsi 16 hós) felöltöztetem, a kicsit babakocsiba rakom, én magam is felrántok egy cipőt meg kabátot, táska, kulcs, telefon, a jóég tudja, még micsoda, rendesen lefáradok, ráadásul 13 hetes terhes is vagyok... Na de egyszer csak vége lesz a télnek is....

Amúgy nekem bevált, hogy felöltöztetem a nagyobbat és kiküldöm az udvarra, hogy ne melegedjen rá a cucc, amíg a kicsit is felöltöztetem. Szerencsére kertesben lakunk, a lányom meg elég megbízható és nem megy ki az udvarból nélkülem.

2011. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Emelem kalapom előttetek lányok.

Én 1, azaz egy darab gyerekkel alig bírok elindulni...Bele sem merek gondolni mi lenne velem ha lenne tesója.

2011. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen. Mindig elmagyarázom előtte magamnak!!:), hogy miért is jó, ha most elindulunk sétálni....a macerát nem részletezem...:)
2011. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mikor már sétáltunk az már jó.:) Kellemes sétát mindenkinek!
2011. dec. 9. 17:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves ikres 3-as válaszoló, mintha magamat olvastam volna:) Nekem 10 hónaposak lesznek az ikerfiaim...Liftbe nem fér be a babakocsi (semmilyen),így én is ide-oda rohangálok...őrület. Még nyáron sem egyszerű,de most télen...hagyjuk!

Azért kitartás mkinek:)

2011. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyelőre egy gyerekkel indulok, de olyankor mindig megkérdezem magamtól, hogy ugyan mi a fenéért rágom a Férjem fülét folyamatosan a következő Babáért :-)
2011. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az induláskori bosszankodás múlandó :)
2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!