Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam aludni a babám?

Hagyjam aludni a babám?

Figyelt kérdés
Már 7 óra óta készenlétben vagyok, hogy fürdetünk. De a babám fél 7 körül elaludt és nem tudom hogy felébred-e egyeltalán. 3.5 hónapos.
2009. máj. 15. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hagyd aludni, ha 1x véletlenül kimarad a fürdés, nem tragédia, de ha felébreszted, lehet, hogy nyűgös lesz. Esetleg, ha felébred, egy gyors fürdés később is belefér, de ha már nagyon késő lesz, szerintem már ne fürdesd meg, mert esetleg túlságosan is felébred és nehezen tud majd elaludni.
2009. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne keltsd fel. Mi is jártunk így, hogy átaludta a fürdési időt. Mi nem ébresztettük fel, hagytuk aludni. Volt, hogy felébredt később, mert éhes volt, akkor megetettem, de olyan is előfordult, hogy átaludta az egész éjjelt.
2009. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Ne költsd fel!Ha egyszer nem fürdik nem tragédia. Egyébként is valahol azt olvastam, hogy nem is jó a mindennapos fürdés, mert szárítja a bőrt és rontja a védekezőképességét. Na de ki tudja van e benne vmi igazság?

Had pihenjen a baba.:-)

2009. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd aludni!Nem baj,ha egyszer

-egyszer kimarad a fürdés.Ők még nem piszkosak igazán.Gondolom a popsiát amúgy is minden pelenkázáskor áttörlöd.Amúgy ilyen kicsi korban ennek az igazi lényge,hogy megszokja,napi rutinja része legyen a fürdés.De ha az megnyugtat,fürdesd meg reggel.

2009. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Én hagynám hogy aludja ki magát. Kisfiam 4 hónapos és előfordult hogy kimaradt egy – egy fürdés e miatt. Max másnap korábra hoztam a fürdetést. Ő is mindig bealudt 19-20 órára ,ezért előrehoztam a fürdetést 17-18 órára és bevált.
2009. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Még mindig alszik :) Szerintem nem lesz itt ma fürdés :)

2009. máj. 15. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Az én babám 9 hós, de még egyszer sem maradt ki a fürdés. Ha elaludt és már idő volt, akkor is simikézve, puszilgatva, de felébresztettem, kapott tiszta pelust, tiszta rucit, még ilyenkor eszik is egy kicsit, és 1-2 óráig, a következő etetésig, tudom, hogy alvás van. Ezt mi így szoktuk meg.
2009. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

20:29-est miért pontoztátok így le?Semmi rosszat nem írt.

Gonoszak vagytok

2009. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A 20.29-es nem mondott hülyeséget, bőrgyógyász mondta hogy ha száraz a kis bőre nem kell minden este fürdetni. Na azért mi fürcsizünk, ezt csak jó tanácsnak szánta.
2009. máj. 15. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ne keltsd fel. Mi így jártunk egyszer, hogy felkeltettük és fürdés után 3 órán keresztül nem akart elaludni. Tanultam belőle:)
2009. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!