Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előjött már a...

Haramia kérdése:

Másnál is előjött már a dúvadkodás fogzás miatt?

Figyelt kérdés
Öt hónapos a kisfiam, mostmár nagyon erősen fogzik. Ezt abból gondolom, hogy a két keze non-stop ki be jár a szájában egész nap. Van azonban néhány alkalom amikor különösen meglep, hogy az egyébként kiegyensúlyozott, nyugis babóca vmi hatalmas csatakiálltással teljes erővel tömi be a két kezét, ez többnyire vagy köhögésbe vagy öklendezésbe is fullad...Kenegetem neki Dologéllel, de nem nagyon használ...Másnál is bedühödik a baba fogzás miatt? Mit szoktatok használni rá?
2011. dec. 8. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés teljesen normális, belenyilalhat neki. Én Chamomilla Vulgaris 15CH-t is adok neki.

Amikor feszereng, sír és "extra" nyűgös olyankor kap éjszakára Panadol szuszpenziót is.

Egyébként Dologéllel kenem én is.

2011. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!