Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás + prevenar....

15 hónapos oltás + prevenar. Tuti a láz?

Figyelt kérdés

Akár hányszor kapott a fiam oltást, mindig megviselte, lázzal persze.

Tegnap kapta meg a 15 hósakat, s érdekelne, hogy szerintetek ez is megviseli ha többit is?

Eddig semmi jele nincs.


2011. dec. 7. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
MMR után 7-10. nappal jelentkezhet magas láz.
2011. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fiamnál egy oltásnál sem volt semmi reakció
2011. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
enyém egyiktől sem lázasodott be, de a dokinéni mindig elmondta, hogyha hazamegyünk, adjak kávéskanál Nurofent. Mivel nem lázasodós, nem adtam, de a helyedben készülnék lázcsillapítóval.
2011. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ettől tartok én is hogy mivel az elötte lévőket is megviselte, ezt is ... már bekészítettem a nurofent
2011. dec. 7. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik oltás sem viselte meg, csak ez. 3 nappal később lázasodott be, és 3 napig volt lázas.
2011. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányom kedden kapta. A prevenartól nem lázasodott (csodálkoztam is), de az MMR-től köv. csütörtökön hőemelkedés egész nap, másnap magas láz, szombat, vasárnap este hőemelkedés és persze életében nem volt még ilyen nyűgös, mit az elmúlt két hétben. Tegnap volt két hete, ma már nem volt nyűgös, de eddig rémálom volt. Ja és eddig is megviselte a többi oltás is :(
2011. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
detto ma 1 hete hogy megkapta a prevenárt és az MMR eddig se láz se semmi de dupla hiszti! remélem semmi gondunk nem lesz a 3 nap alatt éjjelente nem alszunk mióta megkapta az oltást. akkor tényleg csak 7-10 nap alatt lehet csak tünet? mert annyi mindent mondtak már 7- 21 és ilyenek
2011. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát jobbulást a babáknak!

Remélem a legjobbakat, persze nektek is!

2011. dec. 7. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 3 hete, hogy megkapta az oltást az ismétlő prevenárral, s nem volt semmi tünet. Nekünk is 7-21 napot mondott a gyerekorvosunk: 7-21 nap alatt lezajlik, 7-10 nap körül lehet láz. Tehát ha 3 héttel később lesz lázas, az már nem az oltástól van.
2011. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!