Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tescos midi pelenka mennyibe...

A tescos midi pelenka mennyibe kerül, mennyire jön ki darabja?

Figyelt kérdés
A multkor írtátok itt, hogy olcsó és jó, de 3000 ft körül volt egy csomag, darabra ugyan annyira jött ki mint a Huggies!
2009. máj. 15. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
2700 Ft a csomag alapáron (a legtöbb darabos kiszerelés, most nemtom a midi hány db-os, mert nekünk már maxi van, olyan 60 körül lehet) de kb 3 havonta 1000 Ft-tal olcsóbb, be szoktak tenni ilyen nagy akciókat, mi akkor vásárolunk be belőle. De vigyázz, ne a tesco value (sötétkékeslila-fehér) pelust vedd, nem arra írtuk, hogy jó, hanem az unisexre (lila csomag)
2009. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

68 db.

Akkor érdemes venni, amikor akciós, kb 2 hete 1500 volt csak.

Én ilyenkor Rossmann-ost használok, az 2600, uolyan jó, és nekem az közelebb van.

Érdemes akciókor többet venni. Utoljára jó hülye voltam, mert csak 2 csomaggal vettem!

2009. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!