Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos nem tudom mit tegyek,...

Bobocka kérdése:

Sajnos nem tudom mit tegyek, mitol lehet?

Figyelt kérdés
6,5honapos a kisfiam, hetfo óta éjszakánként vagy óránként vagy minden 2órában sírva ébred, enni nem kell neki, kap cumit aztan alukal, majd megint kel:(Az also fogacskaja félig kinnvan, de napkozben allandoan a szajaban matat, meg nem is eszik ugy, mint elotte. Lehet ez a fogatol vele éjszaka, vagy mi lehet a baj?kenem az ínyét dentinoxal, meg kap panadolt néha, mert nem akarom raszoktatni, akkor egy 2-2,5orara megnyugszik.
2009. máj. 15. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a foga jön a picidnek panadol helyett adj neki inkább viburcolt. Ez a szer homeopátiás tehát nem árt neki plusz kúp és így könnyebben beadható.
2009. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én manóm is ilyen nyűgi volt ennyi idős korában, nekünk a Viburcol kúp segített, illetve elalvásnál a Dentinox. Ha nagyon nyűgös, adhatsz a Viburcolból kettőt is, egyet lefekvéskor, egyet az első ébredésnél.
2009. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszike a válaszokat,csak félek, h nincs e vmi baja, bár napkozben elvan elég szépen.
2009. máj. 15. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!