Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha tápszeres...

Mit tegyek ha tápszeres babámnak, (7 hetes) ma 3. napja nincs széklete s fáj a pocakja?

Figyelt kérdés
Mecsek teát kapott, tornáztunk is. 2 naponta volt csak széklete, ilyen hosszú ideig még nem jártunk így.
2009. máj. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Espumisant adtam neki,meg édeskömény teát.
2009. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg meg lehet csinálni azt, hogy víz helyett a teával készítem el a tápszerét?
2009. máj. 15. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom. De a cseppeket az üvegben teheted ill.a tápszerben.A teát kölön adtam neki nem sokat,ez HIPP 4 hónapostol való,és sokáig nem is lehet adni késöbb sem.28 nap csepek és Kb. két hét tea.

Az első vagyok.

2009. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Néha adtam neki laevolacot, amikor már négy napja nem kakilt. Meg néha, nagyon ritkán egy kúpot nyolcadoltam el, és egy picit adtam neki. Ettől megkönnyebbült kicsit. Nem szokott rá, mivel a 7 hónap alatt kb. 1 kúp fogyott így el. Milyen tápszert esztek? Mert a váltás is megoldás lehet. Sok sikert!
2009. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek,Utolsónak: Mildibé Pre Koraszülött tápszer, ha ez elfogy most már írhatnak másikat remélem úgy jobb lesz a helyzet Elsőnek:Ez amit én adok Mecsek tea 0 hónaptól adható(édeskömény és kamilla keveréke)
2009. máj. 15. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a mecsek baby teát adtam neki, infacol-t. Azt naponta többször is lehet adni, és hasfájásra fantasztikus. Újszülött kortól adható a tea is, és az infacol is!
2009. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!