Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van igy? Nincsenek...

Más is van igy? Nincsenek barátnöim, amiota itthon vagyok a 8 hos fiammal, mind elmaradoztak. Pécsi anyukák szivesen cserélnék tapasztalatokat, barátkoznék.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! én is így vagyok mint Te! nemrég tettem fel hasonló kérdést csak levette a kedves szerkesztőség, hogy ez nem társkereső oldal. én székesfehérvári illetve környékbeli anyukákat kerestem.

olyan rossz, nekem is elmaradtak a barátok, nem értem miért!

ha elmegyek sétálni akkor még csak véletlen sem futok össze babakocsis anyukákkal. ez szörnyű:(

megértelek!!!

2009. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez sajnos normális jelenség, föleg ha a barátnöidnek még nincs gyerekük. Megváltozott az érdeklödési köröd, te most babázol. Ha fogsz járni a babáddal pl. úszni, játszókörbe, akkor majd megismerkedsz hasonló mamákkal, s biztosan össze fogtok jönni. A játszótéren is jó ismeretségeket lehet kötni. Én sajnos nem vagyok pécsi...
2009. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is elmaradtak a barátok. Bár én nem érzem magam magányosnak, mert szerencsére remekül kijövök a sógornőmmel. Nekem ráadásul olyan barátnőm lépett le, aki maga is anyuka, csak éppen nem annyi időm van, és neki az lenne a jó, ha most is ugyanúgy ugrálnék neki, mint előtte. A múltkor pl azt mondta, hogy majd felhívlak, hogy elmesélhesd mi van veled. Ez kb két hónapja volt, minután leugrott hozzám két órát panaszkodni a z apósára. Azóta ugyan hívott, de csak azért, hogy bejelentem a dokimhoz.
2009. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,és sajnálomhogy pécsről nem irt senki de azért még reménykedek hogy vannak itt pécsi anyuák akik barátkoznánaK.
2009. máj. 15. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van ott egy nagyon édes ismerősöm. 1 éves a kislánya. szólok neki most:)
2009. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Már írt is a barátnőm de vicces mert közben pont akkor olvastam a soraidat. Én pécsi vagyok, és ugyan nagy a baráti köröm mert az én barátaim nem hanyagolnak el, de ha közel lakunk egymáshoz akkor szívesen találkoznék veled. Merre laksz és mekkora a babucikád? Üdv.

2009. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sZIA!KEDVES UTOLSO,kertvárosbn lakom a nevelésihez közel,8 honapos a kisfiam és a férjemel lakom.Te merre laksz?Irj privit ha gondolod!
2009. máj. 15. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már írtam neked kétszer is privit de sajna ezidáig nem válaszoltál :( Remélem megkaptad a soraimat. Üdv

2009. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!