Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki Beba 2 Aktívot?

Adhatok neki Beba 2 Aktívot?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 7 hónapos lesz. Féléves kora óta eszi a Beba H.A. Start Aktívot. Most Vettem a Rossmanban Beba 2 Aktívot. Nyugodt szívvel adhatom neki? (Ez ugye nem hipoallergén.) Gondolom más is adja ezt a babájának....
2009. máj. 15. 10:29
 1/4 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


En kulfoldon elek, de nehany hete voltunk otthon par hetig es az akkor majdnem 6 honapos fiam a Beba 2 aktivot kapta es imadta. Semmi gondunk nem volt vele, szerintem nyugodtan adhatod neki, ha mar hozzataplalod.

2009. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add nyugodtan,én is 6 hó után váltottam ugyanerről ugyanerre,mint te.
2009. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi és is így gondolom, csak a védőnőnk és gyerekorvosunk akkora hangsúlyt fektet arra, hogy H.A. legyen a tápi. Ennyi idős korban már ehet sima, esetleg glutént is tartalmazó ennivalót is, nem? Semmiféle allergiája nincsen és nem jellemző a családban sem az ételallergia.
2009. máj. 15. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is azt eszi, és szereti. Csak nagyobb lyukú cumit használj hozzá, mert sűrűbb. Az én gyerekorvosom meg pont azt mondta a H A tápira, hogy csak akkor kell, ha a közvetlen felmenők között van tejérzékeny.
2009. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!