Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás kezdete után...

A hozzátáplálás kezdete után mennyi idő, míg kiváltotok egy étkezést,7 hósan már ki kellene egyet váltani, melyiket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te döntheted el, hogy ki akarod-e váltani a szoptatást, ebben az eseteben szoptatás előtt kell megetetni a picit, utána szoptatni és így fokozatosan elvenni az anyatejet. Ha nem akarod kiváltani, akkor szopi után etesd meg a babát, ezt ajánlják a "szoptatópártiak":) Attól ne félj, hogy nem fogadja el a szopi után a kaját, a lányom rá az élő példa:)

Az én manóm 9 hós, hála Istennek még mindig van bőven tejem így én szopi után etetem és bizony megeszik egy üveges bébikajának megfelelő adagot:)

2009. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

én is a szoptatás mellett vagyok bár én úgy voltam vele,hogy anyum mondta kezdjem el időben mert én is és az öcsém is egyik napról a másikra mondtuk azt,hogy köszi nem kell több tej.Így én 4.5hónaposan már elkezdtem a hozzá táplálást.Nem bántam meg,most 10hónapos múlt és még este és éjjel szopizik meg reggel..Én a reggelivel kezdtem,hogy kb 6körül szopizott és olyan 8.30körül kap tejpépet gyümivel,utána jött az ebéd majd az uzsi és a vacsi még olyan,hogy kap vacsit fürdés előtt olyan fél 7körül,fürdés után olyan 8körül tápszer és szopi ..de ez már csak olyan nyugtató.

Minden esetre az estit haggya el utóljára majd.

2009. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hittem van erre valami szabály,hogy 8 hós koráig már egy étkezést el kell hagyni vagy valami,de akkor nem. Én is imádom szoptatni,köszönöm a tapasztalatokat!
2009. máj. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!