Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most nyugodjak bele és menjünk...

Most nyugodjak bele és menjünk kórházba, vagy keressek egy magánrendelést? Fiam 6 hós, ekcémás. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A héten estünk át a 3 napos lázon, ami következtében fellángolt az ekcéma, feje, nyaka, mellkasa tiszta vörös. Elvittem tegnap a háziorvoshoz, adott egy krémet, és azt javasolta, hogyha ez sem használ, vigyük be ma a kórházba. Nos mára valamivel szebb, de még így is elég csúnya. Sajnos az itteni gyerekkórháznak nincs valami jó híre, ezért kicsit ódzkodok tőle. Akár hány ismerős kisgyerek feküdt bent, mind hányásos hasmenéssel vagy egyéb fertőzéssel ment haza. Nem beszélve arról, hogy rengetek roma kisgyerek van bent (és ezt nem rasszizmusból írom) és azokból a családokból akik beadják a kórházba inkább csakhogy ne legyenek otthon. Sajnos ismerem a gyerekkórházat a másik oldalról is, mivel egészségügyis vagyok és kellett ott is szakmai gyakorlatot tölteni. Emlékszem, egyszer azt mondta nekünk, gyakorlatosoknak az egyik ottani dolgozó, hogyha egyszer gyerekünk lesz, csak akkor vigyük be, hogyha nagyon muszáj. És még van egy dolog, ami tudom nem általánosság de gondoltam leírom. Egyszer gyakorlaton láttam, hogy egy ápoló megütött egy kisfiút. Persze amikor meglátott minket egyből elkezdett dadogni, hogy ugye nem láttunk semmit? Na szóval ezek miatt nagyon ódzkodom az itteni gyerekkórháztól. Ezért gondoltam, hogy felkeresek egy bőrgyógyászati magánrendelést. Mi a véleményetek? Ti mit csinálnátok?
2009. máj. 15. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, én bőrgyógyászhoz vinném
2009. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is e felé hajlok. A kórházba nem vizsgálatra kellene menni, hanem befeküdni.
2009. máj. 15. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hol van ez a kórház?
2009. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miskolcon.
2009. máj. 15. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidd magánrendelésre, és okvetlenül mondd el a dokinak, h inkább otthon tennél meg mindent a kicsiért! Nyomatékosítsd, h nem akarod a kórházat, csak ha feltétlenül szükséges!

Mivel eü-s vagy, gondolom tudod kezelni otthon is.

Én semmiképp nem vinném kh-ba, ha nem okvetlen fontos!

2009. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vidd a heim pálba a bőrgyógyászatra ha érdekel megirom a telefonszámot. nem kell beutaló tök jó dokik vannak. mi is oda járunk.
2009. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is ekcémás. én nem mondanám, hogy azonnal menj vele kórházba. egy nap alatt semmitől nem fog elmúlni a kiütése, tapasztalatból mondom. ha kicsi javulást is látsz, akkor ne rohanj vele sehov. 3-4 napig kenegesd. addigra le kell száradnia a piros pöttyöknek. nekünk irtóra kiszáradt a bőre a krémtől, olyan volt, mintha hámlana. akkor visszavittem a dokihoz, írt egy másik fajta kencét, ez jó zsíros valami volt. azzal újabb 3-4 nap alatt gyönyörűen rendbejött a bőre!
2009. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
magénrendelés vagy heim pál! országos,úgyhogy oda mehettek. a heim pál bőrgyógyász főorvosa nagyon nagyon jó,nekünk is meggyógyította az ekcémát,pedig előtte ez senkinek nem sikerült
2009. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom bőre is rendkívül érzékeny, ha csak felvesszük már attól bevörösödik.Két naponta kell keni az ekcémája miatt.Azt mondta a doki ritka hogy valaki bőre ilyen szinten érzékeny legyen!Most voltunk vérvételen mert csúnya allergiás kiütései lettek! :(
2009. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!