Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan kibujnak a szemfogai?

Hamarosan kibujnak a szemfogai?

Figyelt kérdés
babam 5 honapos, anyatejes. eddig jokedvu, mozgekony baba volt de kb 1-2 hete jobban folyik a nyala, mindent ragcsal(de tulajdonkeppen 2 honapos kora ota, csak nem ilyen intenziven) es harom-negy napja alig eszik(mintha csak a szomjat oltana), jokedvuen jatszunk es hirtelen felsir, alig tudom megvigasztalni, ejszaka ujra ebred es valhogy sokkal nyugosebb az egesz nap. meg nincs kibujt foga.tegnap vettem eszre, h a bal felso szemfoganal meg van duzzadva az iny es mintha szurna, de ha odanyulok egtelen sirasba kezd. kentem dentinoxal de szopni akkor sem tud. ez azt jelenti, h ki is fog bujni a fogacska?a szemfoga? tapasztalt anyukak,szerintetek tegyem gyakrabban mellre, meg ha kicsiket is eszik? valahogy most a szopi sem nyugtatja meg, sot sirni kezd par perc utan. ilyenkor kell fejni?elore is koszi
2009. máj. 15. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szia!Én még nem hallottam hogy a szemfog bujik ki eloszor.Lehet hogy a felso fogacskai bujnak es ilyenkor az egesz foginye megduzzad és fáj.Én ilyenkor nurofen szirupot adtam mert az megszunteti a fajdalmat.Az en gyerekeim is ilyenkor nehezen szopiztak de amikor kerte en akkor szopiztattam meg ha keveset szopott is.Olyan is volt hogy 20 percenkent szopott.Ilyenkor nagyon nyugtalanok és sirosak.
2009. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!