Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma délelőtt le esett a 8...

Ma délelőtt le esett a 8 hónapos babám az ágyról, nagyot puffant, és 1 percig sírt nagyon, délután a parkettán ült, és hátradőlt, szintén beverte a bukóját, nagyon sírt. Ha eddig nem vettem észre semmi különöset rajta, akkor nincs gond?

Figyelt kérdés
Sírás után kiszúrta a telefont, és rögtön sietett utána vigyorogva. Jó kedve volt egész nap (kivéve az eséseket:(
2009. máj. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem azt mondta az orvos, hogy ha sir, akkor nincs gond, ha bambán csak bámul, hogy most mi van, akkor kell cselekedni.
2009. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magasról esett le?

ha nincs hányinger,hányás, mozgászavar, szédülés, eszméletvesztés, akkor sztem nincs nagy baj.

Nekem 2 gyerekem gurult le a franciaágyról, kb 60 cm magasról, de szerencsére nem lett bajuk, de azért levittem orvoshoz őket.

2009. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Franciaágyról esett le. Eddig nem volt semmi jel, az agyrázkódásra. Az már mutatkozott volna?
2009. máj. 14. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Rögtön felsírt?
2009. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, rögtön fel sírt.
2009. máj. 14. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Sztem nem lesz gond. Biztosan figyelted délután. Nem volt bágyadt? Nem hányt? Vagy bármi ami szokatlan? Néha akkorákat tudnak esni. Nekem egyszer az etetőszékkel dobott egy hátast, a feje azt hittem szétment a járólapon. Betámasztotta a lábát az asztalhoz, és úgy esett hátra. Koponyaröntgent csináltak, de nem volt semmi, csak figyelni kellett 24 óráig. Azt mondta a doki aludjon velem, és nézegessem éjszaka is.

Szerintem ha lenne valami, azóta már lennének tünetei. Ha ugyanolyan mint szokott, akkor semmi baj nem lesz. De vedd ma magad mellé.:)

Jó éjt! Aludjatok jól.

2009. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan kifejelt a járókából, egy métert zuhant fejre a nagyobbik fiam, de nem lett baja, a kicsi a küszöb vasélébe vágta be a homlokát 10 hónaposan, amikor megindult, mindkettőn akkora púp lett, hogy csak na, 10 percig ordítottak, mégsem lett semmi bajuk. Ne aggódj, tényleg altasd magad mellett, nem lesz baja, de legalább azért, hogy te megnyugodj. Nekem is ezt javasolta a gyerekorvos.
2009. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!