Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak adhatok...

3 hónapos babámnak adhatok valami kóstolót, vagy még maradjunk az anyatejnél? (csak ezt kap) Ha igen mit?

Figyelt kérdés
Bármit eszünk úgy bámul,h még a nyála is ömlik.Nem étkezés kiváltására gondolok.
2009. máj. 14. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
En mar kostoltatom az almalevet.De csak epp megnyalja,nem eszi meg.De legalabb az izekkel talalkozik.3 hosak vagyunk mi is
2009. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ne adj neki semmit.
2009. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem azt javasolta az orvosom,hogy amíg csak anyatejet kap,ne adjak neki mást.
2009. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
34%
nekem 3 -gyermekem van,s mar ijenkor en keztem kostolgatatni,pl,husleves egy kis reszelt alma de csak egy kis kanalal kezd es. egyenkent mert ha pl,, faj valamitol a pocija akkor,nemfogod tudni mitol . Sok sikert!!!
2009. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nikcsi ***** válasza:
45%
Ha nagyon szeretned akkor kezd el de csak 4 honapos kora utan, de szerintem is raertek meg. Az hogy a nyala omlik, nem biztos hogy azert van, mocoroghatnak mar a fogcsirai is. Vard a jeleket: ehes marad rendes etkezes utan, ejjel gyakrabban ebred enni, esetleg nem hizik megfeleloen stb.
2009. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem 1-2 hónapot még várj. Tudom milyen nehéz, én is alig vártam, hogy adjak Neki kóstolót. Én például úgy vettem észre, hogy kész a kóstoltatásra, hogy amikor ettünk előtte, ki nézte a szánkból a hmit, és járt a szája.
2009. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Vigyázz, nehogy allergia legyen a vége! Egy 3 hónapos baba emésztőrendszere nem ugyanolyan,m int egy 5-6 hónaposé. Ha a családodban van bármilyen allergiás beteg, sztem ne kockáztass. Lesz még egy egész életében ideje hogy mást egyen.

Ez a húsleves kóstoltatás 30 éve volt divat. Én nem értem minelk terhelni a babák szervezetét. Örülj hogy van tejed, praktikus, olcsó és a legegészségesebb amit adhadsz a babádnak.

2009. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem, hogy miért pontozza le valaki a válaszokat...
2009. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nikcsi ***** válasza:
32%
En sem, vki nagyon unatkozik, mondjuk en a "Milyen a szexualis eleted a szules utan" topicban kifejtettem a velemenyem errol a lepontozasrol. :)
2009. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
A hivatalos álláspont szerint 6 hónapos korig nem szabad mást adni, csak anyatejet vagy ha az nem elég, akkor tápszert. Nem véletlenül. Éppen az allergia veszélye miatt. Ezekben a hónapokban alapozzuk meg a gyerek későbbi immunrendszerét, aminek mint tudjuk, a 70% a bélben van. Sok gyerek gond nélkül veszi 3 hónaposan a húslevest is, de Isten mentsen attól, hogy épp a tiéddel legyen emiatt baj. Lesz később is elég ideje megszokni a többi ízt, a babák ilyenkor nem is igényelnek a cicin kívül mást, nem tudnak ülni, bajos etetni, itatni. A 3 hónap túl korai, ha mégis kezdenéd, kérdezd meg a védőnőt és a gyerekorvost, mit javasolnak, mikor és mivel kezdheted a hozzátáplálást.
2009. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!