Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni bébitaxit? Vagy...

Érdemes venni bébitaxit? Vagy inkább járássegítőt?

Figyelt kérdés
Jobb a bébitaxi, amibe nemcsak kapaszkodni tud, hanem ülni is rajta, vagy inkább a járássegítő, amire nem lehet ráülni? Vagy egyiket sem?
2009. máj. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek csak játékok mi a kezüket fogtuk mikor tanultak menni az a legjobb aztán jöhet a játék
2009. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Tanuljon meg kapaszkodva felállni, stabil tárgyakba kapaszkodva járni. Szerintem ezek a dolgok csak lassítják a rendes járás fejlődését, ráadásul mivel nem stabil, ha kívülről egyszer nekitámaszkodik, akkor marha nagyot eshet.

Az én véleményem-

2009. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
nekünk van bébitaxi,menni még nemtud a fiam,de azon már hajtja magát lábbal
2009. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a járássegitő nem volt jó! A bébitaxit tovább tudja használni annak meg az a baja hogy, túl széles az ülüfelülete attól már a motor a jobb!
2009. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem midketto felesleges. En egyiket sem fogok venni, tanuljon meg akkor jarni amikor kesz ra a csontozata es az izomzata, nem forszirozom majd ezekkel a kutyukkel.
2009. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én férjem véleménye hogy a járássegítövel jó nagyot lehet esni mivel hogy gurul!
2009. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyógytornász ismerősöm mondta, hogy "csak azt ne", késlelteti a helyes mozgás/járás kialakulását.
2009. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van bébitaxink,de nekem már totyog a kisfiam.Hajtani most tanulja,de szereti ha tologatjuk rajta.Szerintem ráérsz akkor venni ha már jár.Járássegítőt meg szerintem felesleges.
2009. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!