Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiamnak nagyon...

5 hónapos kisfiamnak nagyon meg van duzzadva alul felül az ínye, jön a fogzás ideje. Mikorra várható, hogy kibújik?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most 3,5 hós a kislányom,de már kb. 1 hónapja jöttek a fogzási tünetek. Nagyon nyálaskodott, mindig az ínyét piszkálta stb. Most ott tartunk, hogy ezek megmaradtak csak csatlakozott hozzá, hogy néha keservesen elkezd sírni, ha hozzányúl és már ki van fehéredve. Szerintem minden babánál máskor jön el ez az idő, de vannak tipikus jelei, ha ezeket észleled akkor valószínű, hogy a fogacskák bújkálnak ott.

3,5 hós anyuka

2009. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem lehet megmondani. Lehet 2 hét és lehet 2 hónap is, vagy tovább is elhúzódhat.
2009. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom ez változó babánként,kisfiamnál is már régóta van,hogy folyik a nyála tömi a szájába a kezét,szerintem 2hét,max. 1 hónap és előbújnak a "zizik" :D Köszi a válaszokat!
2009. máj. 15. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!