Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nem hízott eleget?

Mitől nem hízott eleget?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos.3730g-mal és 52 cm-rel született.3460g-mal jöttünk haza a kórházból.

1,5 hete voltunk tanácsadáson,akkor 60,5 cm és 4470g volt.(az előtte lévő tanácsadás óta 160 g hízás volt csak a min.250 helyett).Azt mondta a védőnő,hogy semmi gond,mert látszik,hogy szépen fejlődik.És inkább nyúlánk baba.(Apuka 190 cm).

De most megint izgulok,mert kedden kell mennünk és alig hízott 100 g-ot:( Pedig sokat eszik és vidám kiscsaj.

Mitől lehet ez?El vagyok keseredve.


2009. máj. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a korához képest jó a súlya, és sokat nőtt az is befolyásolja,, ha alszik és eszik, nyugodt akkor semmi baj...
2009. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az elején még nem annyira csak az a fontos, hogy mennyit mutat a mérleg. a doki nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a baba fejlődik-e. láthatóan nőtt, vagy éppen kerekedett a pofija, élénk baba, vidám, megemeli a fejét hason, stb. ez mind mutatja, hogy fejlődik. ne aggódj, elkezd majd hízni is!
2009. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Már kezdtem aggódni.De most kicsit megnyugodtam:)

2009. máj. 14. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lánykám (3950 gr/56cm) született, 3700 grammal jöttünk haza

9 hetesen volt pont 5 kg.

Tegnap voltunk oltáson, 2 hét alatt, amitt ott mértek minkétszer 330 grammot hízott, azt mondták jó.

Itthon hetente mérem, általában 100-200 közöt hízik.

Ő is eszik rendesen, mosolyog sokat, ha éhes lenne, úgyis üvöltene.

Szép magas, karcsú lányok lesznek:-)))

2009. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!