Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 3 és fél hónapos....

A kislányom 3 és fél hónapos. Hasonló korú babás anyukák, nektek is macerásabb a picivel a délután mint a délelőtt? Nekem nyűgösebb többet van kézbe, enni is sűrűbben kér, és emellett még este sem alszik jól.

Figyelt kérdés
Nektek hogy telik egy napotok(mennyit és hányszor alszotok,ugyanez a kérdésem az evéssel is)?
2009. máj. 14. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám már nagyobb, de pici kora óta macerássabb a délután. Mikor akkora volt mint a tiéd, nagyon sokat cipeltem, főleg késő délután fürdésig. Nagyon nehezen aludt el, még ha nagyon álmos volt is. Sajnos ez így is maradt. 5 hós korától evett csak 3 óránként, előtte sűrűbben. Ez ami ugye megváltozott, mert 11 hós.
2009. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez így normális ebben a korban. elfáradnak, viszont mindent látni tapasztalni akarnak, ezért aludni azt aztán nem. nálunk ilyenkor kezdődött, hogy "nem ért rá enni":-) sőt, ha jól rémlik, egy csoda volt letenni aludni, folyton ordított. én napközben sokszor hagytam, hadd sírjon a kiságyban egy 10 percet, attól annyira kimerült, hogy végül elaludt. másképpen nem tudtam letenni. Aztán 4-5 hós lehetett kb, mikor rendeződött a dolog. Most már 3-4 óránként leteszem aludni, akár álmosnak tűnik, akár nem. / 5 hós kora körül ez még 2-3 óránként volt/ pár percet hempereg a kiságyban, és elalszik magától, tudja, ha oda bekerül, csinál amit csinál, nem kerül ki addig, míg nem alszik egyet:-) így most már nincsen vele gond! így a nyűgösség is megelőzhető lett egy kicsit. Enni még most sem nagyon ér rá:-)

Szép napot, egy 8 hós kisfiú anyukája

2009. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia.Az én kisfiam 4hos de nem csak a délután macerás hanem az egész napunk.Szerintem ez természetes.Este viszont alszik mint a tej.
2009. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ebben a cipőbe járunk.Bár mi délután sétálunk,de ha hazaértünk szórakoztatni kell. Ha rossz idő van,akkor rosszabb a helyzet.Ha nyűgi,nekem is eszik 2 óránként egy keveset.3 hós ma
2009. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok.Délelőtt szunyál 1 órát,aztán a kocsiban.2-3 órától semmi alvás,de nekem az altatással nincs problémám.6 -kor fürcsi,aztán szopi,és elalszik magától fél 8 körül.
2009. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem 3.,hanem 4.válaszoló voltam
2009. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én lányom kb 2 órákat alszik olyan 3 óránként (mármint 2t alszik 3t ébren van ) és eszik mikor felkel éjszaka meg alszik mint a tej és ha ébren van akkor elvan a járókában vagy az ágyban
2009. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!