Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőr vagy légzésfigyelő?

Bébiőr vagy légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
érdemes bármelyiket beszerezni?harmadik baba és a másik kettőnél sem volt, habár ők egy szobában aludtak velünk,de most a bébi külön szobában fog...mik a tapasztalatok ezügyben?
2009. máj. 13. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a bébiőrt akkor tartom hasznosnak, ha nagy a lakás és mondjuk messze van a konyha a babaszobától.

A légzésfigyelő biztonságot adhat, ha nem egy szobában alszotok.

2009. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem most 3hós a babám, és nem vettem egyiket sem mert úgyis állandóan ellenőriztem, hogy lélegzik-e. (Még éjjel is) Ha vettem volna, akkor azt ellenőrizgettem volna, hogy nem merült-e le az elem, vagy nem ment-e tönkre a készülék.

Egyébként hallottam olyan esetet, amikor beriasztott a készülék ok nélkül- én tuti frászt kaptam volna.

Egyébként ha téged megnyugtat a tudat, hogy figyeli a készülék, akkor sztem vedd meg bátran!

2009. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem praktikus. Vannak kominált készülékek és talán már nem is annyira vészes az áruk! Ha nem megterhelő anyagilag túlzottan számodra, szerintem vegyetek!
2009. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem van mindkettő, a bébiőrt kb. 3 nap után iktattuk ki :)
2009. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekünk csak légzésfigyelőnk van, én nem tudtam volna elszámolni magammal ha baj lett volna és én ezen spórolok.

nálunk egyszer riasztott nem tudom, hogy tévesen vagy sem mert a hangra felnézett a picim is. lehet hogy elfelejt pár másodpercre levegőt venni, és ha az megszólal felkel rá a pici is és nem lesz baj, de ezt neked kell el dönteni.

sokan mondják hogy mi is felnőttünk nélküle, hát nem tudom és akik nem?

én nem kockáztatnák, velünk egy szobába van a pici és az ágya mellettem, ez van lelehet pontozni én féltem nagyon, amúgy 4 hós a fiam

2009. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekünk bébiőr van, elég olcson be lehet szerezni és szerintem jó. mi 2szintes családi házba lakunk és ha például alszik a gyerek nem ráncigálom, hanem le tudok menni csak be kell kapcsolni. mi még mindig használjuk.3hós a baba. légzésfigyelőnk nem volt de ismerősőm vett, neki folyamatosan beriasztott feleslegesen. lemászott rola a gyerek például.
2009. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megnyugtató,hogy van kettő az egyben:)
2009. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
természetesen nem sajnálom rá a pénzt,bár ahogy néztem elég húzós árban vannak a légzésfigyelők,amiért gondolkodóba estem az a sok téves riasztás és az hogy nekünk nem lesz több babánk igy nem tudom mit csinálok utánna a drága légzésfigyelővel,mert néztem a használtakat is de nincsenek nagyságrendekkel olcsóbban mint az újjak ,gondolom aki vesz ugy van vele hogy inkább hozzácsapja azt a 4ezer ft-ot(most csak mondtam valamit)és megveszi az újat.
2009. máj. 13. 15:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyél baby controlt. olcsó is, jó is, nagy érzékelőlapos, és még magyar is. nincs agyonsztárolva és agyonreklámozva, mint az angercare, de nálunk pl. tökéletesen bevált. ja, két év cseregarancia. www.babycontrol.hu
2009. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
angelcare, akarom mondani, huha, angercare az se rossz:DDD
2009. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!