Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szedhetnék hajhullásra?...

Mit szedhetnék hajhullásra? Szoptatok és nagyon hullik a hajam most 6 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Revalidot.

Egyébként szopi abbahagyása után elmarad a hajhullás és vissza fogni nőni a hajad! :)

2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos természetes reakció. Terhesség alatt azért sűrűsödik meg a hajunk, mert akkor nem hullik ki semennyi. Most viszont 2-3 hónap alatt ki kell esnie az elhalt hajszálaknak :(
2009. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Biovanne kapszula vált be.
2009. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Hairclinic kapszula vált be.
2009. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bánfi Sampon! Csökkenti a hajhullást, és amig visszaállsza rendes kerékvágásba (abbahagyod a szopit) addig növeszti az uj hajakat. Fodrász vagyok, sok kismamám volt, és mindenkinek ezt ajánlottam. Általában be is jött. Én is ezt használom. Visszanő hidd el, csak időbe tellik.
2009. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!