Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Epret 1 vagy 2 évesen ehet a...

Epret 1 vagy 2 évesen ehet a babóm?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg 1,5 évesen ehet de nekem a dokinő azt mondta mivel nyár végi baba , ha lesz akkor még eper kostoltassam meg vele, ha kiüti akkor majd jövöre ujra próba
2009. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adhatsz neki egy keveset,ha nem bírja,később próbáld meg újra.
2009. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elvileg 1 éven túl mindent ehet.

Bár azt is mondják, hogy az aprómagos, szőrös bogyókat minél később próbáljuk ki. Először csak 1 szemet adjál neki, és várj legalább 2 napig, hogy lesz-e hatása.

Az én babám 1,5 éves volt, amikor ÉN ettem pár szem epret. Még javában szoptattam, meg is kérdeztem a védőnőket, hogy ehetek-e epret. Persze anyuka, miért ne!-volt a válasz. Estére a gyerkőc tetőtől talpig csalános lett.

Szóval gyereke válogatja. Most 3 évesen evett, és nem lett tőle semmi baja. Ennyi idő kellett az ő immunnrendszerének.


Üdv!

2009. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!