Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet tápszeres...

Mikortól lehet tápszeres babánál 2-es etetőcumit használni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy milyet fajtat hasznalsz. Meg a tapszertol is fugg.

A fiamnak aventes cumijai vannak, abbol a kettes cumit mar egy honapos kortol lehet, a harmasat ugy emlekszem harom vagy negy honapos kortol. A ketteset igenyelte is a fiam, de mar majdnem fel eves es meg mindig kettes kell neki, a harmas cumibol tul gyorsan szivja, nagyon sok kifolyt, amikor probaltam.

Viszont! Mi kulfoldon elunk, Aptamil tapszert hasznalunk. Par hete voltunk Magyarorszagon, elfogyott az altalunk vitt tapszer es vettem neki Milumilt. Elvileg nagyon hasonlo a ket tap, gyakorlatilag meg a Milumil sokkal surubb volt, a harmas cumit hasznaltam hozza es azzal is erolkodott, lassabban jott belole a tej, mint a kettes cumibol az itteni Aptamil.

Szoval marka, tapszer es baba fuggo, kiserletezni kell.

2009. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk Tommie Tippee-s üvegünk van és én akkor kezdtem neki a 2-es cumit adni amikor már egyáltalán nem szopizott,ez nálunk 5hónapos koráig volt,utána vettem a 2-es cumit és azóta is ezzel eszi a tápit pedig már 8hónapos:D
2009. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!