Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2hete felállt, mostmár...

Kisfiam 2hete felállt, mostmár ha fogom a kezét sétál. Milyen cipőt vegyek neki?

Figyelt kérdés
Márka?Mire figyeljek oda?
2009. máj. 13. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Én márka nélkülit vettem neki csak szerintem az a lényeg ,hogy a bokáját és az egész lábfejét tartsa meg legyen neki egy kis belső talp bélése
2009. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is első cipő vásárlása előtt járunk!A szakemberek (ortopédus,gyógytornász)szerint addig nem kell cipő a baba lábára ameddig nem megy önnállóan!Addig elég egy puhatalpú cipőcske!Elvileg a fontos,hogy valóban jól tartsa a bokáját,ne legyen benne harántemelő,és persze bőr legyen!Én már sokat megnéztem,de ezek nem igazán nyerték meg a tetszésemet,elephanten,siesta,asso.A védőnő ajánlott a Salus cipőt,eléggé szinpatikus.Több anyukával találkoztam akinek ilyen cipője van a gyerkőcének,és csak egyikük mondta,hogy nekik nem jött be!(Ő a Falcon márkára esküszik)Ma megyek vagy holnap megnézni a Superfit márkát is!Én több fajtát megnézek,aztán döntök!Remélem jól!Eddig a Salus a nyerő!
2009. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Supi+ cipőt vettem neki elsőre, majd Falcon szandált most hogy bejött ez a meleg. Én mindkettővel meg vagyok elégedve, a Falcon abban jobb szerintem, hogy jobban hajlik a talpa. A Supi+ ugyanarra a struktúrára készül, mint a Salus, de szerintem szebbek a cipői. A lényeg, hogy ne legyen benne harántemelés. A Falcon-nak van kimondottan első lépés kiscipője. Az is jó lehet.
2009. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el, minden benne van, bár márkanevet nem említ!

2009. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg az a lényeg, hogy tartsa a bokáját.Ne legyen merev a talpa. Nekem 1 éves a lányom és 2 hete megy önállóan. 8 hónapos kora óta lépkedett a bútorok mellett, mezítláb, mert mindenki azt mondta, hogy ez a jó. A gyógytórnász ismerősöm, pedig azt mondta, hogyha ilyen stabilan lépked kell a cipő a lábára. 11 hónapos korában vettük meg a Siesta cipőjét, rá pár napra elindult:)

A nagyobbik lányomnál is ez a márka vált be.

A hugomnak az Elefanten (remélem jól írtam) cipő vált be.

Szerintem nézz meg párat és Te döntsd el, melyik szimpatikus neked.

Minden jót!

2009. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak utcára adnám rá.Itthon zokniban van.
2009. máj. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!