Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem alakult még ki, hogy...

Ha nem alakult még ki, hogy hány óránként eszik a pici, akkor hogyan lehet vele elmenni orvosi vizsgálatra? Holnap el kell indulnunk 3/4 11-kor, hogy a 1/2 1-kor kezdődő rendelésen hamar végezzünk. (út + sorszám kérése+ várakozás. )

Figyelt kérdés
Ha pl. úgy jön ki, hogy 9-kor eszik, akkor indulás előtt etessem meg, vagy csak ha éhes- bárhol is ér minket ez?
2009. máj. 12. 18:14
 1/6 vav22 ***** válasza:
100%
Lehet hülyeséget írok, de én fejnék le és elvinném magammal cumisüvegben vagy csőrös pohárban, amit használsz abban.
2009. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak ha éhes :)

készítsd el neki előre a tápszert, nem lesz semmi baja azalatt

ha szoptatod, akkor meg még egyszerűbb

én etettem már orvosi váróban---persze tápszerrel

2009. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig megetetem közvetlenül előtte. És viszek valamit, plusszban. Estleg vihetsz tápszert vagy teát h kihúzza hazáig.
2009. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig megetettem ilyen esetekben közvetlenül előtte.
2009. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is mindig megetettem mielőtt elindultunk. és szoktam teát vinni magammal /édesköményt szerette/, azzal lehet húzni azért a két étkezés közötti időt.

Ha elfogadja a cumisüveget, az is jó megoldás, hogy lefejed indulás előtt, amennyi van, aztán ha éhes lesz, oda tudod adni neki. Melegen tartóba beleteszed, 3 órát kibír az anyatej!

2009. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Épp úgy jött ki, hogy indulás előtt éhezett meg:)
2009. máj. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!