Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért savanyú ízű az anyatejem?

Miért savanyú ízű az anyatejem?

Figyelt kérdés
Kb már egy hónapja elapadt a tejem, tápszeres a kicsim. van, hogy olyan 4-5 naponta letudok fejni 10 mili környékén. Ma megpróbáltam megitatni vele (hisz minden csepp kincs), de kifintorogta. Gondoltam, már elszokott az ízétől, de ahogy megkóstoltam, nagyon savanyú, sós íze volt. Nem ismertem odaadni neki. mitől lehet ez?
2009. máj. 12. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A szine nem lett olyan áttetsző? Nekem is feltűnt, az én babám sem itta meg, ezért bekevertem a tápiba, igy nem volt gond. Gyanitom, hogy ennek a tejcinek már túl sok tápértéke nincs, az ize is más, tudja ő, hogy miért nem kéri már...
2009. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a szine fehér, még zsírosnak is mondanám.de az íze valami borzasztó...

egyébként már a mensim is vissza jött, lehet ennek is köze van hozzá

2009. máj. 12. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Oké, ha ilyn ügyi és kitartó vagy, próbáld a tápihoz keverni. Hisz ha belegondolsz, aki szopik majd tápit kap pótlásnak, ott is egy helyre megy, nem? Én ugy csináltam , hogy mondjuk van 10 ml tejci fejve, amit meg szokott enni, az mondjuk 180 ml , akkor tápiból kikeverek 170-et, majd az üvegbe öntöm a 10 ml tejet, és már ehet is. Próbáltad igy? Igy belekerül a pociba, te is megnyugszol, hogy megitta, nem volt hiába a fejés.
2009. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

így megissza, hogy belekeverem a tápiba

de nem lesz baja, hogy "rossz minőségű" a tej?

-most ez így biztos rosszul hangzik-

2009. máj. 12. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak a romlott anyatej lehet savanyu es sos

(meg nem is hallottam sos izu anyatejrol). Hol tarottad mig oda nem adtad a babadnak?

2009. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor fejtem le!
2009. máj. 12. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Akor inkabb ne kinozd magad, ne fejjel mar, az a 10 mili nem sok, es ha ez is csak 4-5 naponta van, akor mar ki tudja, mi is az valojaban, plane ha savanyu-sos izu, szerintem az mar nem babanak valo tejcsi. En nem adnam oda, es magadat se sanyargasd azert a 10 ml-ert 4-5 naponta.
2009. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17:05-ös vagyok: sajna az előttem szólónak tök igaza van, az a 10 ml már nagyon kevéske:( nincs már túl sok értelme. Eddig is nagyon ügyi voltál, hogy szoptattad! Mindent megtettél, semmi gond!
2009. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

Kellemes babázást lányok!

2009. máj. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!