Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportbabakocsit vegyek...

Milyen sportbabakocsit vegyek 4,5 hónapos babámnak, ha kiegészítésnek kell csak hordozáshoz?

Figyelt kérdés

Kendőben hordozom, de szeretnék egy könnyű babakocsit is. Ezért nem kell nagyon extra, lényeg, hogy könnyű legyen. Vegyek még 2 funkciós fektethetőt, átfordíthatót:

[link]

vagy várjak, még ülni tud, és egy tényleg pici sportkocsit:

[link]

Fontos még, hogy egy kézzel is lehessen tolni (ha a karomban köt ki a séta alatt), és télre is jó legyen.


2011. nov. 24. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várjátok meg, míg tud ülni, és mehet a sportbabakocsi. Én már nem vennék újszülött kocsit.
2011. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel én nem szeretem a legkisebb sportkocsikat, mert nekem alacsonyak, kicsik a kerekeik, tehát azt én kihagyom. Viszont amit másodiknak belinkeltél tetszik is, és meg is venném. Nem kimondott újszülött kocsi, de könnyű, fektethető, ez elég fontos szempont számomra, ha elalszik a baba. Hasonlót láttam a Tescoba 10.000-ért. Az elsőt viszont én se venném meg, hacsak nem tervezel 2 éven belül kistesót.
2011. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
minél több vélemény érdekel, karácsonyra kapnánk, nem akarom, hogy csak porosodjon végül...
2011. dec. 1. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van újszülött babakocsink amit sportkocsivá lehet alakítani,mivel elég nehéz és fix kerekei miatt nehéz tolni is mi ilyet veszünk a tavasszal:

[link]

Szerintem te is inkább vegyél sportkocsit ehhez van lábzsák is tehát lehet téliesíteni.

2011. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!