Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában hogy alakul a babák...

Általában hogy alakul a babák alvási szokása hónapról hónapra a születéstől egy éves korig?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos, és éjszaka alszik 10 órát, délelőtt fél órát, délután pedig 3-4 órát. Hogy fog ez alakulni a következő hónapokban egy éves korig? Tudom, hogy minden baba más, leginkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2009. máj. 12. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon változó. 5 hónapos korától lett jobb alvó a kisfiam éjszaka 2X felkelt akkor még egészen 8 hónapos koráig, azóta átalussza az éjszakát, csak mikor jött afoga akkor kelt 1X. 5-6 hónaposan 3X aludt napközben délelőtt 1 órát délután mégegyed és 5 óra felé még 40 percet kb. Aztán áttért a napi két órára. Délelőtt 1-2 óra meg délután is 1-2 óra. 10 hónapos kora óta egyszer alszik egy nap de kiadósat két órát egyhuzamban. Éjszaka 8tól reggel 8ig alszik.
2009. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 8 hónapos, 3 hós kora óta végig alussza az éjszakát (este fél8-tól reggel fél8-ig). Ezen jó szokását máig megtartotta. Napközben a következőképpen alszik: reggel 9-fél10 körül visszaalszik kb. 11-ig, utána még kb. kétszer fél órát. Azt mondják, hogy kb. 9-10 hós korukban átszoknak a napi 1 alvásra, és ez az alvás hosszú (2-3 óra).
2009. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én fiam 9.5 hónapos, nálunk nappal minden rendben, délelőtt és délután is aludt 1-2 órát (persze az első 1-2 hónapban sokkal többet) úgy 3-4 hónapos kora óta, most már napi egyszer alszik 2-3 órát.

Az éjszakák zűrösebbek, 2-4.5 hónapos koráig átaludta az éjszakákat, azóta viszont 2-3-szor fent vagyunk:). Ma éjjel különösen rossz volt, 5-ször kelt. Remélem, azért belátható időn belül visszaáll a normálisra.

2009. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!