Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba első pár alkalomma...

Ha egy baba első pár alkalommal nem szimpatizált a járókával, még megszokhatja később?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom sem maradt meg benne először, beletelt pár napba, mire megtetszett Neki, addig sajna hisztizett, és Én hagytam, amíg nem üvöltött nagyon. Ez bevált, tényleg megszokta, vagyis inkább rájött, hogy nem is olyan rossz ez pár nap alatt.
2009. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónaposan vettünk neki, először kétségbe esett benne, látszott rajta, hogy fél. Kivettem belőle, naponta többször beleraktam, eleinte csak pár másodpercre, amint nemtetszését fejezte ki kivettem. Így szép lassan megszokta, már el van benne, van úgy, hogy fél-háromnegyed órát is...ha olyan napja van.

Lényeg a fokozatosság és nem szabad ráerőltetni, mert akkor büntetésnek veszi.

2009. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!