Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már picikét látszik alul a...

Ha már picikét látszik alul a fiamnak a 2 foga, hogy kicsit fehéredik, mikor fogja áttörni neki az ínyét?

Figyelt kérdés
5 hónapos lesz a jövőhéten.
2009. máj. 12. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez sajnos megjósolhatatlan, nekünk pl. hetekig tartott, másnak meg nagyon hamar megy. azt figyeld, hogy először olyan lesz, mintha a fog vonalában lenne egy kis repedés az ínyén (elvileg akkor törte át). onnantól kb. 1 hét, és már láthatod a kis csipkéket. ahhoz viszont kell 1-2 hónap, hogy teljes egészében kibújjanak.
2009. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk utána még nagyon sokára törte át az ínyét.2 hónapos korátok voltak az éjszakai nemalvások és 6 hónaposan jött ki az első fogacska,rá 2 napra a második.Aztán egész jókat aludtunk vagy 2 hétig,aztán kezdődött minden előről.Most még sehol nem látok egy fogacskát sem,kitudja megint mennyi idő mire kibújik egy.Szóval mi nagyon megszenvedünk a fogakkal.Nektek gyorsabb és könnyebb fogzást kívánok:)
2009. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég gyorsan ment. Igazából észre sem vettem sokáig, hogy jön a foga, csak az volt furcsa, hogy egymást követő két reggel korábban ébredt, mint szokott. Akkor megnéztem és már teljesen látszott a két fehér fog az ínye alatt, érezhetően kemény volt, úgy tűnt, hogy már csak egy vékony hártya van felette. Két nappal később bújt ki. Ennek volt egy hónapja, most már szerintem teljesen kint van. És jön a felső kettő, azok tegnap reggelre kerültek az előbb leírt stádiumba.
2009. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak már hét foga van (11 hós). Volt olyan, amikor 1-2 nap leforgása alatt áttört a korábban már dundorodó fehéredő fogacska, és volt, hogy hosszú hetekig kínkeservesen vártuk, hogy végre áttörtjön (éjszaka 6-7-szer is felébredt miatta). Szóval egyetértek az első válaszolóval: megjósolhatatlan...
2009. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor csak várunk-várunk... :-))
2009. máj. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!