Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurtot hányszor és mennyit...

Joghurtot hányszor és mennyit adhatok 8,5 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Sima joghurtra gondolok. Hetente hányszor lehet adni és mekkora adagot? csak néhány kiskanállal?
2009. máj. 12. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

10 hós a babóm és még nem adtam neki. Sztem fölösleges.

Túrót szoktam a gyümijéhez keverni azt szereti.

2009. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én szoktam adni, még ízesítettet is és szereti.Mikor eszembe jut, kb 2naponta!Egy kisdobozzal megeszik!
2009. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én még nem adtam 7 hós babámnak jogurtot, de a sógornőm 7 - 8 hós korától adott a lányának Activiát (natúr). Eleinte fél doboz tízóraira, a másik felét uzsonnára. Aztán 1 - 1 dobozzal. Később tett bele neki friss gyümölcsöt is (alma, körte, őszibarack, kajszibarack, málna, banán). Nagyon szerette és még most is szereti a kicsike.
2009. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Én kb. 9 és fél-10 hónapos kora óta adok neki joghurtot. Eleinte csak natúrt, később már ízesítettet is (pl. actíviát). Ahogy korábban már valaki írta, én is ahogy eszembe jut, kb. két-három naponta. De nekem van, hogy két kis dobozt is megeszik... Nagy az étvágya és eléggé édesszájú. Most 11 hós kisfiú
2009. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!