Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is volt baja Liliputi...

Másnak is volt baja Liliputi cipőcskével? Csak a miénk kopik ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
1 hónapja hordja a lányom, de már majdnem teljesen le van kopva a cipő orra. Azt hittem, hogy ennél jobb alapanyagokkal dolgoznak. Nektek is volt hasonló probléma?
2011. nov. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kint használjátok? Nekünk volt jópár mindegyik irtó csúnya lett ha már csak kicsit meghorzsolódott, akkor is. Nem tudom, miért ajánlják KINTRE is...szerintem oda abszolut nem való.
2011. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem-nem, csak bent, ráadásul már sokat van két lábon a lányom, szóval nem annyira koptatja a laminálton és a padlószőnyegen mászással. :-/
2011. nov. 21. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaa.. hát akkor nem tudom, mondjuk a bőrön nekünk is látszott hogy recésebb lett vagy megfényesedett de az jó pár hónap intenzív csúszás mászás után lett.
2011. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Estrella puhatalpúnk volt, kb. 5 hónapig használta a lányom de nem látszik rajta semmi kopás pedig amíg használta szinte csak mászott benne és fele annyi az ára,mint a liliputisnak.
2011. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is olvastam az Estrella oldalán, hogy nem kopik a cipő, ezek szerint így is van. Az már biztos, hogy liliputit nem veszek következőre, lehet, hogy megpróbáljuk az Estrellát.
2011. nov. 21. 22:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak a cipővel, hanem egyéb termékeikkel is adódik probléma, érdemes a google értékeléseiket elolvasni, valahogy mindig a vásárlók használják nem megfelelően a holmit.
2023. jan. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!