Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen innivalót adjak 4,5...

Milyen innivalót adjak 4,5 hónapos tápszeres babámnak?

Figyelt kérdés
Elkezdtük a hozzátáplálást, 10óraira almát kap, holnap kezdjük az őszibarack/alma kóstolását. Szeretném ha inna is, de a vízet sajnos nem szereti, cukros innivalót pedig nem akarok adni Neki.
2009. máj. 11. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az édeskömény vagy kamillateát cukor nélkül. Én édesköményt szoktam adni a kisfiamnak (filtereset), a kamillát nem szereti.

Vagy lehet kapni instant babateákat is sokféle ízben (Hipp-eset), azt hiszem valamennyi cukrot tartalmaznak.

2009. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én gyümölcslét szoktam adni neki. Lehet kapni 100%-os baba gyümölcsleveket, azt szoktam felesben felhigítani babavizzel és úgy adom neki. vizet és köményteát nem issza meg a babám.

Próbáld meg a köményteát, és ha cukor nélkül nem issza meg, lehet bele tenni szőlőcukrot, egy kicsit jobb azért mint a rendes cukor.

Az instant teák nem annyira jók, én próbáltam, szörnyű édesek, én magam is annak találtam. Sok a cukor benne, én nem is adtam oda a fiamnak.

2009. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En csipkebogyo teat adok a fiamnak, fozottet, pontosabban forro vizbe aztatom. Milfordot szoktam venni, nagyon izes, zamatos, magaban is megissza. Mas fajta csipkebogyoba raktam keves fruktozt (sokkal jobb, mint a sima cukor), de a milforhoz nem kell fruktoz sem neki. A kamillat elvileg folyamatosan nem szabad adni, mert belfertotlenito hatasu es a hasznos belbolyhokat is kitakaritja. Az edeskomenyteat a babam nem itta meg, az instant pedig tenyleg nagyon edes volt, nekem annak tunt. Egyebkent harom hos koraig a vizet is elkortyolgatta, de utana mar nem fogadta el.
2009. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!