Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki biztonsági...

Használ valaki biztonsági babafürdetőt? Ülős típusút.

Figyelt kérdés
Van egy vízszint jelző rajta, hogy meddig érhet a víz a kádban. Így viszont a baba lábát sem lepi el a víz. Tegnap derékig engedtük, a kicsi élvezte. Miért nem lehet elvileg ennyi vízben használni?
2009. máj. 11. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha arra a macis alakúra gondolsz, akkor én csak addig fürdettem egész pici vízben, amíg a köldöke be nem gyógyult. Utána meg úgy teleengedtem a kádat, hogy a babának a pocakja közepééig ért. Azóta is így fürdetem, és imádja. Gondolom azért van a vízszint jelző, hogy ne tudja kirúgni magát az ülőkéből.
2009. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló nem arról írt amire Te gondoltál. Nekünk olyan van amibe rendesen be lehet ültetni, amilyet Te írsz. Én nem szoktam foglalkozni a vízszintjelzővel, mindíg jól megengedem a kádat, van hogy a felső karimályát is ellepi a víz. Úgy is együtt fürdünk és figyelek rá, nem tud belecsúszni a "mély" vízbe.
2009. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondolok amit a második válaszoló írt, eddig mi is a félfekvőset (1. válaszoló erre gondoltál, ugye?) használtuk, de mostanra kinőtte, meg már ülni akar (6 hós). Akkor továbbra sem foglalkozom a vízszintjelzővel, úgy nem sok értelme lenne a pancsinak. Nem vele fürdök, de ott térdelek a kád előtt, nem hagyom magára, így én is látom, ha belecsúszna.

Köszi a válaszokat.

2009. máj. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!