Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja is sir mielott...

Mas babaja is sir mielott elaludna?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 honapos es kb 1 honapos kora ota mindig sir mielott elaludna pedig ilyenkor mar az olemben van, mas is van igy?
2009. máj. 11. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

IGEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

az esti elalvásoknál már szerencsére nem, de a napközbeninél mindig üvöltés van, és sokszor el is marad az alvás, mert annyira sír, aztán meg átlendül a holtponton és nem tud elaludni. Napközben szinte már nincs is alvás, csak a babkocsiban egy félóra.

8 hónapos...

2009. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyon fáradt baba szokta ezt csinálni. Mi is így voltunk, amíg előre nem hoztam a fürdetést egy órával. Azóta sírás nélkül van alvás, szépen szopizás közben az ölemben bealszik, leteszem, ennyi. Este fél 8-8 körül legkésőbb alszik, pedig már 9 hós múlt. Két hónapos korában jöttem rá a dologra, azóta nincs gondunk.
2009. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ényém olyan mint a sajtkukac üvöltés közben:P
2009. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt ezzel problema az elso egy honapban. Ugyanaz volt a helyzet, mint a masodik valaszolonal, faradt volt a fiam es ezert volt remalom minden este az altatas, nagyon nehezen ment, nyugos volt, sirt, alig tudtam elaltatni. Mondjuk nalunk az is volt a problema, hogy alig volt tejem, viszont probaltam szoptatni, majd kiegesziteskent kapta a tapszert, igy elegge meg volt zavarodva, en sem voltam nyugodt. A problema akkor "oldodott" meg, amikor ot hettel szules utan sajnos meg az a pici tejem is elapadt, teljesen tapszeres lett, nem reszletekben szopott/evett, hanem egyszerre, igy beallt az esti rutin. Hettol torna es pucerkodas kb 15-20 percig, majd furdes, oltoztetes, azutan teljes csond, lampa lekapcsol es eves. Azota haromnegyed nyolcra kiurul az uveg es az utolso kortyoknal csendben, nyugodtan bealszik, lerakom es kesz. Nincs altatas, ringatas, enekles, setalas es siras, mint elotte.
2009. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj!!! Születése óta sír. Mintha ez kellene neki az alváshoz. Este már szerencsére elalszik szépen (persze nem mindig). Napközben du. séta alatt se ordít, de a délelőtti alvásnál mindig van egy kis nyöszörgés-sírás-ordítás (mikor melyik), egy kis ágyban mászkálással. 8 hónapos.
2009. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. Én elkezdtem táncolni vele ilyenkor, berakok valami zenét, akár popot és táncikálunk. először meglepődik aztán kb. 1 perc után lecsukódik a szeme, még 4 perc és alszik.
2009. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

90 %-ban igen. Kb 1-2 percet, aztán alszik reggelig (este fél 9-től reggel 8-ig). Napközben is kb ennyit sír, de keveset alszik, 25-50 percet délben, és du 5 körül.

6,5 hónapos.

2009. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!