Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alulöltöztetem a babámat?

Alulöltöztetem a babámat?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt a válaszoket a fűtéssel, és az öltöztetéssel kapcsolatosan. Tényleg mindenkinél 24 fok van, és hosszúújjúban van a két-három hónapos babája? Csak mert nálunk 21 fok van, este csak fürcsinél a fürdőszobában kapcsolom be kicsit a fűtést. Napközben rövidujjú bodyban van kint a kicsi lányom a babakocsiban, és max egy pelust terítek rá. Sem nadrág, sem hosszúújjú pulcsi. Zokni is csak tegnap volt rajta. Nem jelezte, hogy fázna. Lehet, hogy mégsem érzi jól magát, és melegebben kellene öltöztetnem?
2009. máj. 10. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is napozóban volt tegnap kint, mondjuk egy zokni volt rajta. Az se jó ha túl van öltöztetve. Sőt...

4 hónapos lesz

2009. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sírna,márványosak lennének a tagjai, ha fázna amúgy a nyakán,tarkóján tudod megnézni hogy mi a helyzet.Nálunk ha kimegyünk tegnap pl. hosszú ujjú body, vékony pulcsi,nadrág, zokni pléd volt, de 6 hetes és koraszülött volt.Ja és fagyos mint az anyja...Ma itt bent hosszú ujjú rugi, ujjatlan body.Egy réteggel több kintre mint rajtad.S attól is függ mikor mentek ki estefelé vagy kora délután, árnyékon vagy napon vagytok stb.
2009. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban szültem, akkor hűvösebb volt mint mostanában. Kb. 1 hónapos koráig volt enyhe fűtés a szobájában (más helyiségben nem) csak annyira, hogy 21-22 fok legyen állandóan. Utána rájöttünk, nem fázós típus. 20-21 fokban jól érzi magát, fürdésnél kell melegebb. Tegnap nálunk nagyon meleg volt, odakinn rövidujjú body+ hosszú nadrág, zokni, szandál. Idebenn + egy vékony pulcsi vagy kardigán. Sosem volt még beteg (hála Istennek), még a megfázás is elkerüli. A túlöltöztetés is árthat.
2009. máj. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!