Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos fiam miért ilyen...

10 hónapos fiam miért ilyen nyügike már egy hete?

Figyelt kérdés

Most nem fogzik, tanul járni már megy 2-3 métert egyedül, de nagyon hisztis , nyügike, a játékok nem kötik le, állandóan jön utánam hogy vegyem fel, de egész nap nem cipelhetem!

Most mi ez nála?? Elmulik?


2011. nov. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás, ami a járni tanulás időszakában elég gyakori. Ha kéri, vedd fel, ez a legjobb, amit tehetsz. Nem tart olyan sokáig ez az időszak (nálunk eltartott pár hétig).
2011. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, akkor még többet szeretgetem:)
2011. nov. 16. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Még valami, hogy megnyugodj: a kisfiamat mindig felvettem, ha kérte, rengeteget cipeltem, ettől függetlenül nem lett "felkapatva", ahogy szokták mondani. 13 hónaposan kezdett lépegetni, majd járni, és ahogy egyre stabliabban járt, egyre kevesebbszer kérte, hogy vegyem fel, most 15 hónapos, és már csak akkor fordul elő, ha ismeretlen helyen, és/vagy ismeretlen emberek között vagyunk. A védőnőm, akinek a szakértelmében eddig nem csalódtam, azt mondta, nagyon jól csináltam, hogy felvettem, mert a szeparációs szorongásra éppen ez a legjobb "orvosság", és a gyermek bizalma az anyában megmarad.
2011. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!