Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden hidrolizalt es HA...

Minden hidrolizalt es HA tapszernek olyan szornyu az ize? Nincs valami normalisabb izu?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
HA tápszereknek keserű mellékíze van, de mindegyiknek, ez a HA-ból adódik. (valamit már félig lebontva tartalmaz és azért ilyen az íze, de a babákat általában nem zavarja)
2011. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak az enyemet:(
2011. nov. 16. 12:12
 3/11 anonim ***** válasza:
A nem HA-t megeszi?
2011. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat a tejpepet igen, tapszert nem kap, regebben probaltam akkor a normal tapszer sem ment, igaz a cumit sem fogadta el, de poharbol sem akarta inni. Most ugy nez ki hogy el kell hagyjuk egy idore a tejes dolgokat es gondoltam hidrolizalt tapszerbol csinalok neki tejpepet gabonapehellyes es gyumivel, de nem tudom megfogja e enni, mert eleg szar az ize annak a tapszernek es jo draga, ha megveszem es nem eszi kidobom a sok penzt:((
2011. nov. 16. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
A Milumil komfort nem keserű, 0 hónaptól 3 éves korig adható. Ha nem kell teljesen HA-s tápszer, akkor ez jó lehet. A fehérje ebben is félig le van bontva így amellett, hogy hipoallergén, székrekedés gátló hatása is van.
2011. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyrészt gabonapelyhet 3 éves korig nem ehet, másrészt ne csinálj tejpépet tápszerből mert nem lehet. dm-ben van gabonpép por, azt eheti, nem tartalmaz tejet, csak fel kell önteni akár vízzel akár gyümilével.


3.részt meg ne mondj már olyat, hogy szar az íze meg azért nem kell a babádnak, nem neked készül, ne kóstolgasd, a babák még nem érzik ezt a kesernyés ízt, de ha ezt szajkózod tuti elutasítja! tudom ajánlani a mam cumisüveget, az hasonlít a cicihez így szeretik általában a kicsik

2011. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi sem eszünk tejeset, de a HA-s tápszer sem tejmentes, azt tudod? Amúgy tényleg szörnyű az ízük...Miénk sem ette meg sokáig a tejérzékenyeknek valót. Ha darásat szeretnél adni, Mi sima babadarát adtunk vízben főzve banánnal, körtével, almával azt imádta. Sajnos a boltban kapható tejmentesekben rizs is van mindig, mi meg arra is allergiásak vagyunk...Így maradt a dara, abba viszont most már a tápszert is bele tudom keverni, mert már úgy megszokta reggelire a gyümölcsös darát.
2011. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 hós kisfiam 1 éves koráig Milumil HA 1-es és 2-es tápszert evett, nagyon szerette. Én is megkóstoltam, szerintem tejíze van, csak talán nem olyan édes.
2011. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én én kislányom sem ette meg a HA-t, nem igaz, hogy nem zavarja őket az íze!
2011. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól függ, hogy mikor kezdik el kapni. Kisfiamnak már a kórházban is kellett kiegészítés és ez így is maradt
2011. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!