Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik júliusba szülnek/szültek...

Akik júliusba szülnek/szültek használtok pólyát vagy bébihordozót? Ha igen miért ha nem miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem van pólyám de nem fogom használni sztem,max ha a nagyobb gyerekeim szeretnék megfogni a bébit,akkor belerakom ,úgy biztonságosabb amig nagyon pici.Mi hordozót vettünk abban fogjuk "szállitani".
2009. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nem volt pólyám. bár szeptemberben született a kicsi. egyetlen egyszer, a kereszetlőn használtuk a pólyát, azt úgy kaptam kölcsön. hordozóban vittem mindenhova. valahogy én nem voltam híve annak, hogy keze lába le legyen szorítva, alig tudjon mozdulni. Ha elsőgyermekes anyuka vagy, és úgy érzed, hogy félni fogsz megfogni, vagy ilyesmi, vagy mondjuk az apuka van így vele, akkor érdemes pólyát venni, mert nagyobb biztonságot nyújt a szülőnek, mikor abban veszi ölbe!
2009. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a pólyát arra használtam, hogy bent volt a kiságyban és azon aludt, azzal volt betakarva, de belekötve soha nem volt. kb 5-6 hetes koráig aludt benne, aztán azóta a szekrényt boldogítja. Hordozót muszáj venni, ha autózni akartok vele, mert anélkül nem szállíthatod.
2009. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tavaly júliusban szültem. a pólyát ugyanarra használtam, mint az előző válaszadó, de ha a kérdésed arra irányul, hogy érdemes-e venni, szerintem nem feltétlenül. kb. 3-4 hétig jó, ha használtuk, de nélkülözhető lett volna. a bébihordozót viszont kihasználtuk, egyrészt olyan volt, amit az autóban is használhatsz, és ha vásárolni mentünk, rátettük a bevásárlókocsira, könnyű volt szállítani a picurt. praktikus volt.
2009. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!