Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok babátokat?...

Miben altatjátok babátokat? Hány fok van?

Figyelt kérdés

Nálunk (panel) fülledt a levegő éjjel, 23-24 fok.

Így altatom: rövidújjú body, rugdalózó, ujjatlan hálózsák, vagy a hálózsák helyett van egy olyan plédje, ami becipzározható, így a kezei kint vannak, a mellkasáig ér a cipzár. Ezt azért szeretem, mert amúgy éjjel körbe-körbe jár a kiságyban, ezzel meg nem tud.

Attól félek, túlöltöztetem.

Nappal is nagyon meleg van, beszorul a levegő, rövid ujjú body+rugdalózó, vagy hosszú u. body + kisnadrág, zokni van napközben rajta.


2009. máj. 10. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
mi is panelban lakunk,6,5 hósak vagyunk. nappal: rövidujjú body + rövidujjú kisnadrág, este: hosszuújjú body+rövidujjú rugi és egy takaró. én meg pont amiatt nem használok hálózsákot,nehogy túl melege legyen. szerintem hálózsák+ hosszuujjú body + zokni + hálózsák elég kéne,hogy legyen vagy vékony hálózsák + rugi. nem izzad a fejecskéje? mert ha nem izzad,akkor szerintem jól van felöltöztetve!
2009. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem napközben pl ma egy napozó,egy zokni és egy vékony kis nadrág van rajta és így is izzad aranyom.pedig csak 22,5fok van.Éjjel sajna volt 25-hajnalban ment le 22re.Így éjjel egy hosszú ujjú body és egy vastagabb(nem téli,de bélelt)ujjatlan hálózsákban aludt.de van hogy csak rövid ujjú bodyt adok a hálózsák alá.
2009. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nappal nekem rövid ujjú body + kantáros nadrág zoknival, vagy kisnadrág, este pedig hosszúujjú body és vékony ujjatlan hálózsák. nálunk 23 fok körül van (déli fekvésű a lakás, így elég meleg), és 9.5 hós a babám.
2009. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!