Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 6hetes lányomnak...

Mit tegyek? 6hetes lányomnak 2napja olyan székrekedése van. Annyira erőlködik szegénykém.

Figyelt kérdés
teát adok neki de nem használ semmit. mit lehetne adni neki?
2009. máj. 10. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hipp őszibaracklé.
2009. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hipp őszilét 6 hetesnek még nem szabad. én kamillateát javasolnék,az beindítja a bélmozgást. ha anyatejes,akkor egyél paradicsomot vagy sok őszilét,de a laktoherb tea is segíthet. ha tápis,akkor kamillatea. + meg is masszírozhatod a pociját,az is segíthet. [link]
2009. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se adj neki őszilét. nemhiába javasolják 4 hó után. A kamilla tea nekünk is jó volt+pocaktorna. Próbálkozhatsz még homeopátiás szerekkel is pl:Silicea 9CH,Bryonia alba 5CH, esetleg kapható végbélkúp kifejezetten erre a célra de azt orvos írja fel.
2009. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
probald ingerelni kicsit azzal, hogy a digitalis lazmerot a fenkebe dugod, ketszer egymas utan, nekunk ez bevallt. Nem fajdalmas, a fiam ugy ul mint a kis szent. MIndjar 9 honapos a baboca,
2009. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Félrenéztem.Azt olvastam hat hónapos.az én babám is küzd a székrekedéssel.Hathetes korában én is csak enyhén cukros kamillateát és lázmérőt használtam.a lázmérőzés tényleg segít.Még egyszer elnézést.:(
2009. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!