Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossam 1 évesemnek a...

Hogyan mossam 1 évesemnek a fogát?

Figyelt kérdés

Már vettem neki fogkefét,meg elmex fogkrémet,de még nem volt fogmosás csak fogkefe rágcsálás:)

A fogkrémet hogyan öblögessem ki a szájából?


2011. nov. 14. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg megeszi nem kell a fogkrém. már rég elkezdhetted volna neki mosni ujjra húzható baba fogkefével. Ő még nem tud ezért neked kell megmosod.
2011. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi fürdés közben mossuk. Megfogom az állát, kinyitja a száját és megmosom neki. Van mikor ellenállásba ütközök, ilyenkor nem szoktam erőltetni. A kefét a kezébe adom és rágcsálja. A nenedent fogkrémet nem baj ha lenyeli, fluorid mentes, nem kell kiöblíteni. Én nem kezdeném elmex-szel a fogmosást.
2011. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 hós és nem engedi, szinte minden este próbálom neki mosni, de nem enyhül az ellenállás sajnos. Ő nem szereti rágcsálni a fogkefét, inkább leeszi róla a fogkrémet.
2011. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 9 hós korától épp csak szimbolikus (hajszálvékony) mennyiségű Nenedent-tel mossuk, rendes pici fogkefével. Este, lefekvés előtt. Valamikor utálja és üvölt, máskor jól eljátszik vele és "magának mossa". Néha ha jön egy újabb fog, elkéri napközben és azt rágja. Most 15 hós.
2011. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!