Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy adhatok napszemuveg...

Igaz, hogy adhatok napszemuveget 6 honapos babamra? Es ha igen milyen fajtat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs szükségük rá. Sőt, nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem árt-e a látásuknak. Hiszen ilyen idős korban még jócskán fejlődőben van a kisbabák szeme. Ha attól akarod óvni, hogy a napsütésben hunyorogjon, vegyél neki valami menő kis baseballsapkát, nagyon aranyosakat lehet kapni. De a látását szerintem nem szabad még sötétített üveg lencsével megzavarni.
2009. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se jo dolog, csupan egy jo uzlet ez is, mint szinte minden a gyerekeknek. Mert a szulo mindent elhisz, es fizet, vasarol. Ez a lenyeg!

Nem tudom hogy adhatsz-e ra, nem vagyok orvos, de szerintem felesleges. Es lehet hogy el sem viseli a szemen.

2009. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 vav22 ***** válasza:
100%
Én miután átestem egy lézeres szemműtéten és kötelezően kellett hordanom 100 százalékos UV-szűrős napszemüveget elkezdtem olvasgatni róla minden félét, mármint a káros sugárzásról és a szemről és ezek után úgy döntöttem, hogy a gyerekemnek fogok venni napszemüveget, remélem elviseli majd, mert ha nem erőltetni nem lehet... Hihetetlenül óvja a szemet... Nemcsak a babának lenne fontos, hanem a felnőtteknek is.
2009. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Chiccoban próbáltunk a pici lányra napszemüveget /5000 Ft/ tényleg nagyon jó lenne, mert törhetetlen és mindenféle szűrővel ellátott. De sajnos még két percig sem tűrte meg a szemén.
2009. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!