Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő? 11 hós babám még...

Mi a teendő? 11 hós babám még sosem volt beteg. Ma viszont nyűgösen ébredt, hőemelkedése van, iszonyatosan ömlik a nyál a szájából és picit az orra is folyik. Lehet fogzástól? Vagy megfázott?

Figyelt kérdés

Sterimar-ral fújom az orrát és orrszívóval szívom. Ezenkívül mit tegyek?

Mikor vigyem orvoshoz? Kell egyáltalán?

Lécci írjatok vmit, mert most önmagamat gyötröm, nem tudom mit tettem amitől beteg lehet. Túlöltöztettem vagy alul? A játszin együtt játszott egy lógóorrú kisgyerekkel, de gondoltam hadd szokja a bacikat, lehet h onnan.. Pedig annyira figyelek rá és most tessék. Rossz anyuka vagyok!


2009. máj. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy rossz anya.

valszín a fogától van. nyugodj meg:))

az orra az én fiamnam mindig folyik ha jön a foga, ettől még nem beteg, én még soha nem szívtam neki. jövő héten lesz 1 éves.

2009. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg folyhat a nózi fogzáskor?

Akkor lehet h nincs is nagy baj?

Köszi , most picit megnyugodtam.

2009. máj. 9. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
aha, mert a szervezete gyengébb, mivel a fogzás igénybeveszi. de ez még nem betegség, tüsszögni is szoktak a babák, meg köhögni. aztán ahogy kibújik a fog, ez elmúlik.
2009. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!
2009. máj. 9. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha a hőemelkedés lázba csap át az már nem lesz jó szóval figyelgesd azért. Minden jót :)

2009. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze figyelem. Szerintem le sem fogom hunyni a szemem..
2009. máj. 9. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
De jó,hogy megkérdezted.Az én lányomnál is ezek a tünetek vannak,estére lázas is lett.Én is magamat gyötröm,hogy biztos nem megfelelően öltöztettem fel.De hogy írjátok,hogy akkor is folyhat az orra,ha jön a foga,kezdek megnyugodni.
2009. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de nagyon túlreagálod ezzel, hogy "önmagadat gyötröd, rossz anya vagy és le sem fogod hunyni a szemed"... Erősítsd meg az idegeidet kicsit, a gyereknevelés ennél csak keményebb lesz.

A gyerekek gyakran betegek, kár ezen mártírkodni.

2021. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!