Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még kék szeme?

Lehet még kék szeme?

Figyelt kérdés
Kislányom két hónapos, most szürkésbarnás a szeme, elég sötét. Világosodhat még, lehet még kék, vagy inkább barna lesz? Az apukájának kék, nekem barna a szemem.
2009. máj. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Világosodni nem fog.
2009. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

A barna amúgy is domináns, "erősebb", mint a kék.

Bár most mindjárt meg is cáfolom magam:

Mindketten barna szeműek vagyunk, párom anyukája, és az én nagypapám kék szemű. Lányom babaszürke szeme kivilágosodott, kék lett. Fél éves múlt, talán már kék marad, de ez közel sem biztos! Barátnőm kislányának 1 éves kora után barnult be a szeme, 2 nap leforgása alatt (állítólag). Most szép sötétbarna neki. Szóval még a lányomé is bebarnulhat. (Nem bánnám, ugyan szép így is!)


Szerintem barna lesz a babád szeme.

2009. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem.Világosodni nem tud,csak sötétedni.Sajnálom...
2009. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barna a domináns szín. Az én két gyerekemnek is hatalmas barna szeme van, sztem gyönyörű a barna szem! Sokkal melegebb, mint a kék!
2009. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem világosodott, igaz sose volt barnás, sötétkékből lett 'normál'kék. de ha barnás akkor valószínű teljesen barna lesz.
2009. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!