Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok 8-10 hónapos...

Hogyan altatjátok 8-10 hónapos babáitokat este?

Figyelt kérdés
Az én babám még szopizva alszik el, félek, nem tudom erről majd leszoktatni. Egyáltalán nem cumizik, így a cumi nálunk nem jöhet szóba. Érdekel, nálatok hogyan megy a dolog.
2009. máj. 9. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen bajban voltam most 6 hós lányommal. Csak cicin aludt, vagy fél óra üvöltés volt előtte. Még az autóban is, amit pedig "általában" szeretnek a babák, és a babakocsi is rémálom volt. Másfél hónapja kaptunk egy olyan gyürmi babát, (van feje kitömött, de a teste csak ruha). Sokszor odaadtam neki játszani, meg mindig betettem mellé a kiságyba mikor elaludt. Egy idő után azzal kelt fel, hogy azt gyürmizte vagy szopizta. Aztán most hétfőn, (másfél hónap után) először elaludt vele üvöltés nélkül az autóban, hogy a macija kezét szopta (szerintem jobban hasonlíthat az anyamellre, mert ugy alakul a szájában, ahogy akarja). Azóta azzal alszik el mindig. Már kellett venni még egyet, hogy tudjam mosni, mert most mindenhova viszi magával, és már nagyon retkes volt. Szóval nálunk így alakult. (csak most meg néha azért sír, mert kiesik a szájából.)
2009. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hós kisfiam is cicin alszik el. Ő sem cumizik. Este fürcsi után cicire rakom, van amikor még utána hason kóbor kicsit az ágyon, de általában 21 körül legkésőbb visszatér a cicihez és álomba szopcsizza magát. Nekem ez nem gond, majd leszokik róla, ha úgy érzi. Ha valamiért nem tud elaludni (fogzik, nyűgi, stb.), akkor kicsit ölben ringatom, dúdolok míg megnyugszik, de mindig cici az utolsó.
2009. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 hós kislányom pont úgy altatom, mint a 2. válaszoló.

Ő sem cumizik így marad a cici, amíg nem lesz neki kis kedvence, hogy azzal aludjon el.

2009. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos.

Én is cicin altatom, de úgy, hogy már kiskorától szoktatva van hozzá, hogy minden este ugyanúgy zajlik. Korábban nálunk is cirkusz volt minden este, de mára már nagyon jó a helyzet. Szóval este fürdés, utána bemegyünk a hálóba, csak a kislámpát kapcsolom már akkor fel, szopizik, és közben általában bealszik. Utána becsempészem az ágyába. Ha közben véletlenül felébredne, akkor susogok neki, és megsimizem a hátát, ettől általában megnyugszik. És persze a saját ágyában alszik. 1x szokott általában ébredni éjjel, akkor eszik, és alszik tovább. Persze csak ha épp nincs valami nyűgje, akkor kelünk többször is. :)

2009. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!