Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 2,5 hónapos babám...

Baj, ha a 2,5 hónapos babám 50-100 ml-ket iszik 3 óránként?

Figyelt kérdés
A tiétek mennyit iszik?
2009. máj. 9. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
AZ iszik alatt tejet, tápszert vagy teát értesz? Tejből szerintem teljesen jó. Tápszerből nincs tapasztalatom.
2009. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tápszerből is oké. Az én fiam 3 hós és 100-120-at eszik 3 óránként, éjjel 4 óránként. 2,5 hósan is ennyit evett, de volt amikor csak 50-70-et (főleg este). Pont szépen eszik a babád.
2009. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az iszik alatt teát és vizet értek ,amúgy 4 óránként tápszert kap 130-150ml-t? a védőnő mondta hogy így csináljam mert sokat hízott a babám most 7kg,de amúgy 4200grammmal született. és így jó vagy nem az ettetés és itattás?
2009. máj. 10. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Anyatejes a babám, de nem fogad el még most sem nagyon mást inni. Tápszer mellé kell úgy tudom, de hogy mennyi? De ha ennyit kíván a babád, akkor ennyit adj neki. Vannak sokat és keveset ivó emberek, szerintem minden baba más.
2009. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!