Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál mindenkinél...

Hozzátáplálásnál mindenkinél ilyen ritka a széklet? Ma a 3. napja hogy semmi. Mennyi idő után várható? Ez baj? Mit csináljak? 6 hós baba

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 5 hónapos, ő naponta 2-3-szor kakil. Volt olyan nap, hogy nem volt kaka, akkor adtam neki barackot, vagy baracklét, és az meghozta. Próbáld ki. Esetleg adj kamilla teát cukroson az étkezésekhez.
2009. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, mi 5,5 hósak vagyunk, nem rég eszik mást is de az alma is fogja és most alma-sütőtököt kapott, na attól aztán három napig semmi, adtam neki kis kamilla teát cukorral és egy napig csak anyatejet kapott, ettől megjött a kaki. amíg csak almát evett, ha voltak napok hogy nem kapott akkor kipucolódott rendesen:-) napi 3-4 kaki is volt. most szoknak hozzá az új ételekhez ez normális
2009. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi már 9.5 hónaposak vagyunk, 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Nekünk is volt többször is, hogy nem volt kaki 2 napig (az emésztőrendszerének hozzá kell szokni az új dolgokhoz, nekem azt mondták, ez normális), vagy ha volt, hát nagyon nehezen jött ki szegénykémnek. Adtam neki frissen facsart narancslevet, vagy édeskömény teát a védőnőm tanácsára, nálunk az bejött. Viszont a narancsról olvastam, hogy esetleg savat is csinálhat, szóval figyelj oda, de nálunk nem volt gond.

Egyébként 1-2 hét alatt magától helyreáll a dolog.

2009. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!