Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27 hetes vagyok. Van eddig...

27 hetes vagyok. Van eddig egy autóba szerelhető babahordozónk és egy kiságyunk, meg rengeteg kis ruha, használtak. Mit vegyünk még?

Figyelt kérdés
Csak olyat irjatok, ami nagyon szükséges. Babakocsi, pelenkázó és ilyesmik. Egy nappali + háló a lakásunk, a baba velünk lesz egy szobában. Igy is zsúfoltan vagyunk már és mostanában nem tudunk nagyobba költözni.
2009. máj. 8. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Babakocsi,pelus,fürdő lepedő és néhány db textil pelus.Más egyenlőre nem kell a többit majd ha megérkezik a baba.
2009. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk még vennék akár használtan is,légzésfigyelőt.Fejvédő a kiságyba ill.olyan lepedő,ami nem ázik át.
2009. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kiskád a fürdetéshez,

babapléd alváshoz, babakocsizáshoz

2009. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sapka!

Tavaly a férjemre bíztam, mi már a kórházban voltunk, kicsi lett rá, mert amikor megszületnek még a fej-formájuk nincs kialakulva. 1-2 méretet vegyél! Óvni kell őket a széltől, huzattól, ez nagyon fontos!

2009. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok, nekünk már megvan a kiságy (pelenkázós, teljes ágynemű garnitúrával, de azt még kapunk pluszba) és a babakocsi. Hordozót majd az utolsó hónapban vesszük meg, meg a pelenkázáshoz szükséges holmikat is(popsitörlő, pelus, textilpelenka, popsikrém). Szoptatáshoz nem veszek semmit, mert mi van, ha nem is fogom tudni szoptatni. Ha fogom tudni, akkor majd apuka megveszi, amíg kórházban vagyunk. Kádat, légzésfigyelőt kapunk szerencsére.

Amit a következő hetekben készülünk beszerezni, az egy kis pléd a kocsiba, hőmérő a kádba, zenélő kütyü a kiságy felé, kifogó/fürdőlepedő a fürdéshez, lázmérő, meg egy kis komód szerű szekrénykét, mert a pelenkázóba nem hiszem, hogy el fognak férni a ruhái.

2009. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20:15-ös vagyok,

mellszívó, melltartóbetét, tisztasági betétek!

Magadra is gondolj!

2009. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked hogy tetszene és nagyon szeretem:autóba babára külön visszapillantótükör!Abrendonba vettem, nem nagy összeg!
2009. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kicsi rongyocska törölgetni a büffit. cumisüveg moso kefe
2009. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

A kórházban nekem hasznos volt az egyszer használatos bugyi, vigyél be teksztilpelust, mert nálad is fog büfizni a baba. Kell otthonra egy kis vödör a pelusoknak aminek van teteje. Én babaápolási szereket nem vettem előre (fürdető, testápoló, popsikrém). Teljesen jó amit az orvos felír és lényegesen olcsóbb is. Kisplédből több kell. Kell a babakocsi aljába, a babára. kell egy a kiságyba, kell valami amit aláterítesz ha viszed valahova és ott le kell tenni(orvos, tanácsadás, babatorna, babaúszás). Ha szeretnél kis csomit adni a nővéreknek a kórházban azt is jó előre összerakni.

2009. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orrszivó,ha sokat fog büfizni,bukni kell majd.Én vettem a pelenkázóra eldobható lapot,mert a müanyag hideg és ha mentek valahova tudod vinni magaddal.Nem nagy össszeg,gyógyszertárban darabra lehet venni.Feltétlenül vegyél valami mellápoló krémet,az biztos kell majd.
2009. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!