Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készitsem el a csirkeme...

Hogyan készitsem el a csirkemellet a főzelékbe 6 hós babámnak?

Figyelt kérdés

A héten kezdtük a húsos főzelékeket, eddig üvegeset, és nagyon izlik kicsi Manómnak. Kimaradt egy jó pár üveg sima főzelék, és ebbe szeretnék főzni csirkemellett, csak nem tudom, hogy hogyan kellene. Megfőzhetek egy nagyobb adagot, és botmixerrel turmixoljam össze, és hogyan, és mibe fagyasszam le az adagokat? Hallottam, hogy lehet jégkockatartóba is a lefőzöttet eltenni. Miben főzzem meg? És igy fagyszthatom?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. máj. 8. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

kis vízben főzöd (saját levet is enged), turmixolod és mehet a jégkockatartóba.

az én babám először nem ette, amit én főztem, mert akárhogy is turmixolod érezhetők a kis rostok, így én felengedés után mindig átpasszírozom szűrőn

2009. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a vizbe tegyek egy kis sót, vagy csak natúr a viz és a mell. Köszönöm a válaszod!!
2009. máj. 8. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi a vízbe, csak natúr főzd meg.
2009. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!